Багато напевно думають, що дружини мільярдерів – це карколомні супермоделі, які цілими днями сидять у стилістів, перукарів, а ввечері бігають з вечірки на вечірку – і так до ранку.

Але чи правда це, дізнавалась Корупція. Інфо

284963_2

Девід і Джулія Кох.

Девід Кох – глава корпорації, яка інвестує в торгівлю, переробку нафти, виробництво хімічного волокна і пластмаси. Його стан оцінюється в 40 мільярдів доларів. 

Кох одружився на Джулії 20 років тому, і у них троє дітей. Його дружина рідко з'являється на публіці і присвячує майже весь час своєї сім'ї і їх з Девідом благодійному фонду.

284963_3

Марк Цукерберг і Прісцилла Чан.

На листопад 2016 року стан Цукерберга – понад 50 мільярдів доларів. Він познайомився з майбутньою дружиною під час навчання в Гарварді. Прісцилла завжди підтримувала його ідеї і вірила в його успіх. 19 травня 2012 після скромної церемонії в їх же власній хаті Марк і Прісцілла стали чоловіком і дружиною. А в 2015 році у них народилася дочка.

284963_5

Майкл і Сьюзен Делл.

Статки Майкла на сьогодні оцінюються в 20 мільярдів доларів. Він познайомився з майбутньою дружиною на побаченні всліпу. Сьюзен була спортсменкою і брала участь в міжнародних змаганнях. Зараз у пари четверо дітей.

284963_6

Бернар Арно і Елен Мерсьє Бернар.

Арно – власник модних будинків Dior, Givenchy, Selin, Lacroix, Kenzo, Guerlain, Sephora, Hennessy, Moёt & Chandon, Dom Perignon, Pommery, Veuve Clicquot і Krug. Його майно оцінюють в 30 мільярдів доларів.

Бернара і Елен зв'язала музика. Бернар – великий шанувальник класичних композиторів, а Елен якраз професійна піаністка. Пара одружилася в 1991 році і виховує п'ятьох дітей: двох від першого шлюбу Бернара і трьох загальних.

284963_7

Стефан і Керолін Перссон.

Стефан Перссон – голова ради директорів H & M, чий статок оцінюється в 20 мільярдів доларів. Його дружина не дуже любить виходити в світ, та й Стефан намагається не потрапляти в новини. Відомо, що у пари троє дітей і вони живуть звичайним життям без будь-яких надмірностей.

284963_8

Амансіо Ортега і Флора Перес Маркот.

Статки людини, який володіє Inditex – найбільшою компанією, до якої належать такі марки, як Zara, Massimo Dutti, Pull & Bear, Stradivarius, Bershka, Oysho і т.д., – 79 мільярдів доларів. Флора працювала у Амансіо секретарем, а в 2001 році вони одружилися.

uzn_1441189235

Річард і Джоан Бренсон.

В засновника Virgin Group – близько 5 мільярдів доларів. Річард зустрів майбутню дружину в антикварному магазині. Причому незважаючи на те, що Джоан вже була заміжня, він продовжував доглядати за нею цілий рік. Зрештою Джоан пішла від чоловіка. Зараз у пари двоє дітей.

284963_10

Джефф і Маккензі Безос.

Джефф, засновник Amazon, на листопад 2016 року має понад 60 мільярдів доларів. Свою майбутню дружину він зустрів в 1992 році. Пізніше Маккензі розповіла в інтерв'ю Vogue: "Наші офіси знаходилися прямо один навпроти одного, і протягом багатьох днів я чула його чудовий сміх. Як я могла встояти?" Через рік вони одружилися і зараз виховують чотирьох дітей.

3

Ларрі Пейдж і Люсінда Саутворт.

Статки одного із засновників Google – понад 30 мільярдів доларів. Про його коханої відомо не дуже багато, жінка, яка на сім років молодша за свого чоловіка, всіляко уникає загальної уваги. Одружилася пара через кілька місяців стосунків.

284963_12

Білл і Мелінда Гейтс.

Статки Білла Гейтса на листопад 2016 року – 80 мільярдів доларів. Білл познайомився з майбутньою дружиною в кінці 80-х на конференції, організованій Microsoft, де і працювала Мелінда. Вони одружилися в 1994 році і виховують трьох дітей.

Також пара заснувала найбільший в світі благодійний фонд.

284963_13

Уоррен Баффетт і Астрід Менкс.

Баффетт є найвідомішим інвестором в світі. Його статки на листопад 2016 року – понад 70 мільярдів доларів. З Астрід він познайомився в 70-х, коли вона працювала офіціанткою. Причому різниця у віці у пари становить 16 років, що ніяк не заважає їх міцному шлюбу.