Британський чемпіон IBF кинув виклик Ломаченко.

Джош Уоррінгтон (29-0, 6 KO) виступає в напівлегкій вазі.

В інтерв’ю порталу Boxing News TV небитий британський чемпіон заявив про готовність розділити ринг з Василем Ломаченко (14-1, 10 КО), якому належать титули WBA, WBO і WBC в легкій вазі.

“Чому б не перевірити себе проти кращого? Не кожен чемпіон хоче цього з різних причин, але я не скажу «ні» цьому поєдинку. Я говорив це багато разів, я не буду захищати свій рекорд, я збираюся битися з кращими.

Я страх як хочу побитися з одним з чемпіонів. Лома – кращий в pound-for-pound, чому б не перевірити себе? У будь-якому випадку, ти не будеш про це шкодувати, коли підеш на пенсію. Так що давай воювати!”, – сказав Уоррінгтон.

Ломаченко може задуматися про бій з Уоррінгтоном не раніше другої половини 2020 року. Поки ж Василь націлений на статус абсолютного чемпіона світу в легкій вазі – від цього звання українця відділяє лише титул IBF, поборотися за який дворазовий олімпійський чемпіон орієнтовно зможе тільки в квітні наступного року.

Нагадуємо, що недавно Ломаченко провів бій з британцем.
Український боксер зберіг свої чемпіонські титули WBA і WBO, а також став володарем вакантного поясу WBC.

«Я задоволений, але завжди хочеться краще. Я завжди говорив, що оцінюю свої поєдинки не на відмінно, а на добре. Були недоліки. Були також моменти, які в принципі можна було зробити по-іншому. Але після бійки кулаками не розмахують”.