Українські баскетболістки Аліна Ягупова та Олеся Малашенко зіграли в стартових поєдинках групового етапу нового сезону жіночої Євроліги.

Турецький “Фенербахче” Аліни Ягупової переміг вдома іспанську “Жирону” – 86:82. Капітанка збірної України стала найрезультативнішою у своїй команді. За 35 хвилин на паркеті вона набрала 22 очки, два підбирання, вісім передач.

Бельгійський клуб “Кастор Брейн”, за який виступає 28-річна Малашенко, поступився вдома російському УММК – 79:87. Українка також стала найрезультативнішою в команді. За 26 хвилин на паркеті вона набрала 15 очок, три підбирання, одну передачу.

Як повідомлялося раніше, баскетболістка збірної України Олеся Малашенко зробила заяву після поразки від Латвії в другому турі фінального турніру чемпіонату Європи.

“Ми не допрацювали в захисті. Були хороші моменти, часом знаходили свою гру і, здавалося, контролювали ситуацію на майданчику. Але огріхи в захисті звели нанівець всі наші зусилля. Складно сказати, чому так сталося, – це гра. Хтось травмувався , як Аня Ольховик, і ситуація з її пошкодженням поки незрозуміла, хтось не встиг зайняти позицію, десь не доборолися під щитами, ну а десь суперницям пощастило”