Гучні журналістські викриття і громадський осуд аж ніяк не зупиняє офіцерів-хапуг. За дармові та водночас такі коштовні квадратні метри вони, напевне, готові й рідну неньку продати, передає Корупція.Інфо.

Понад півмільярда гривень цього року Кабмін обіцяв віддати на квадратні метри для військовослужбовців. Але на реальні домівки пішло усього лише 80 мільйонів.

Однак потрапити до кола обраних власників нерухомості не так то і легко. Військовим доводиться пропускати вперед чи не увесь офіцерський склад. Аби прискорити справу – в Мінобороні діють перевірені методи.

Поки тисячі безквартирних військових десятиліттями стоять у чергах, численні оборудки офіцерів-комбінаторів не йдуть далі військової прокуратури, де й як правило і губляться.

Однак нещодавно дивним чином упіймали і самих прокурорів. Уже понад півтора року під слідством перебуває сам підопічний відомства МАтіоса – донедавна перший заступник військового прокурора західного регіону Євген Парамонов.

Військова прокуратура підозрює пана Парамонова, що він у період з 2000 року по 2012 рік, зловживаючи службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе, заволодів житловими приміщеннями у Львові, Києві, Херсоні, Одесі, що спричинило тяжкі наслідки.