Правоохоронців, які застосували силу під час зачистки редуту в Кривому Торці, необхідно притягнути до відповідальності.

Про це заявив народний депутат Мустафа Найєм.

"Ми маємо отримати конкретну інформацію про те, як відбувались ці так звані "контрдиверсійні операції". Якщо ми побачимо, що дійсно проти людей, які там стоять, використовували силу – треба вимагати відповідальності чиновників. Це конкретні начальники підрозділів Національної поліції, Національної гвардії, якщо вона там була задіяна. І, звісно, це антитерористичний центр, який відповідає за цей сектор. Влада протягом двох років не змогла знайти відповідей і пояснень людям – чому потрібна ця торгівля. І зараз виглядає ситуація таким чином, що саме за ці два роки на цій торгівлі заробляли конкретні енергогенеруючі компанії, конкретні політики і чиновники.


Я вважаю, що блокада як постійний захід, який перекриє всю територію і доступ до цієї території – це, можливо, не зовсім правильний шлях. Але як акція, яка привернула увагу до цієї ситуації, до контрабанди, до торгівлі не як форми підтримки зв'язку із цією територією, а для заробляння грошей – як акція це дійсно був ефективний метод і іншого виходу не було", – пояснив Найєм.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пообіцяв кримінальну відповідальність окремим блокувальникам.