Від початку року столична поліція зафіксувала понад 4500 випадків квартирних крадіжок. При цьому більше половини з них сталися саме за літній період.

Здебільшого у помешкання проникають досвідчені грабіжники. Під прицілом у них малогабаритні цінності, які можна легко приховати та швидко реалізувати, повідомляє Корупція.Інфо.

В зоні ризику здебільшого квартири на перших та останніх поверхах. Власникам таких помешкань фахівці радять облаштовувати вікна жалюзями та гратами – це зайва перепона для грабіжників. Проте для більш ефективного захисту варто встановлювати сигналізацію.Встановлення сигналізації в середньому обійдеться в 4800 гривень. Це стандартний набір, до якого входить центральний пристрій для зв'язку з пультом охорони, клавіатура, датчик на відкривання дверей та руху. Абонплата становитиме від 200 до 350 гривень на місяць. Додатково можна встановити ще й тривожну кнопку, однак тоді в місяць потрібно сплачувати 300 гривень.

Додатково можна встановити датчики води і вогню. Проте фахівці переконують, що значну роль у безпеці відіграють самі власники квартир.

Дорогоцінні речі варто зберігати не під матрацом, а у захищеному сейфі. Якщо такого вдома немає, то на час відпустки варто створити у помешканні ефект присутності. Наприклад, попросити когось з родичів чи знайомих час від часу навідуватись до вашої квартири та вмикати там світло.‡агрузка...