«Королева базарних торговців», «українська Тетчер», «жінка-скандал», – як тільки не називали Олександру Кужель.

За 22 роки в політиці її репутація, м'яко кажучи, не найкраща: вона уславилася сварками, сутичками і розборками з міцним слівцем. В політиці – вона мужня жінка з характером.

А ось в особистому, вона як і будь-яка жінка любить дорогі курорти, брендовий одяг і дорогі аксесуари. І звичайно у неї хороший смак у виборі чоловіків. У неї було два шлюби. Про першого чоловіка інформації немає.

А ось другим обранцем Олександри, став також Олександр, правда Кирикилиця. Разом вони уже більше 30-ти років, у них є спільний син Микита і також сімейство виховує і внуків.

Усі знають про важкий і в дечому чоловічий характер Кужель. І вона неодноразово намагалась проявити його у стосунках з чоловіком. Вона хотіла контролювати чоловіка у всьому    – вона вирішувала, що він повинен їсти, пити і як пахнути. Звичайно справжньому чоловіку не дуже подобалась така опіка і часто у їхній родині були суперечки. Проте вони завжди їх вирішували мирно, без скандалів.

Олександра Кужель вважається великою модницею і часто відвідує різноманітні модні покази і просто світські заходи. І звичайно її супроводжує її обранець. Завжди стрункий, у класичному костюмі з акуратною борідкою, Олександр зовсім не виглядає на свої роки і може дати фору навіть молодим.

Олександр Кирикилиця також хороший дідусь, який багато часу проводить зі своїми онуками, а також зі своїми собаками, яких у них є аж дві. В одному з інтерв'ю Кужель розповідала, що одного разу її чоловік укусив собаку за ніс, щоб показати, хто у домі господар.

А маленька онучка, яка дізналась про такий вчинок дідуся і взагалі усім розказувала, що він "Бабай".

Олександра і Олександр дуже різні, і зовнішньо і за характером, проте це не заважає їм бути щасливими ось уже декілька десятиліть.

 

Популярне: “За спиною пішла на ліво”: Депутат від БПП зі скандалом розлучається з дружиною