Активісти херсонського «Дорожнього контролю» зняли у Львові відео, де видно, як працівники ДАІ беруть хабар та тікають від переслідування активістів. На цей випадок уже відреагували в обласному управлінні міліції Львівщини, пообіцявши покарати хабарників.

На відео видно, як чоловік виходить із службового автомобіля ДАІ, тримаючи в руках гаманець. Активісти на своєму автомобілі переслідують інспекторів, а коли ті зупиняються, пояснюють, що зафіксували на відеокамеру момент отримання хабара.

Після цього інспектори ДАІ вирішили просто втекти від активістів. На окремих ділянках доріг міста швидкість автомобіля ДАІ сягала 100 км/год, що категорично заборонено. Зрештою, інспекторам ДАІ таки вдалось втекти.

Активісти стверджують, що мають другу частину відео, де чітко видно, як інспектори беруть гроші. Його обіцяють оприлюднити після того, як правоохоронці, – до яких із заявою вони вже звернулися, – проведуть розслідування.

Начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія розповів ZAXID.NET, що уже призначено службове розслідування за цим фактом.

За його словами, у міліції вже з’ясували дані працівників ДАІ, які тікали на машині.

«Вони вже були у мене в кабінеті. Свою поведінку вони будуть пояснювати інспектору особового складу. Кажуть, що не брали хабар, але хто ж зізнається?», – розповів Загарія.

Начальник обласного управління зазначив, що він написав звернення до громадських активістів, щоб вони надали всю інформацію про цей інцидент.

Якщо вину працівників ДАІ доведуть, то їм загрожує від 12 750 грн штрафу до трьох років ув’язнення, в залежності від суми хабара. Якщо ж мова йде про хабар у великих розмірах (від 3 400 грн), то порушникам загрожуватиме від п’яти до десяти років ув’язнення. 

 

Джерело: zaxid.net