27 серпня біля аптеки «Знахар» на Сихові, полковник СБУ проявив усю свою «ввічливість», показавши висококваліфікований рівень хамства. За свідченням очевидців, які були на місці конфлікту, водії не розминулися на дорозі.

Дівчина, яка була за кермом автомобіля «Skoda» з номерами «АА2893КК», за словами перехожих, саме виїжджала з парковки, але не поступилася місцем водію автомобіля «Honda» з номерними знаками «ВС2852АО». Розлючений чоловік на червоній автівці «Honda» вийшов з машини, почав розмахувати посвідченням працівника Служби безпеки України, та погрожував розправою водію автомобіля «Skoda».

На запитання очевидців, що ж трапилося, полковник спробував віджартуватися, але свідки розповідають, що чоловік був надзвичайно розлючений, та обіцяв дівчині «розібратися» з нею за те, що вона не дала проїхати чиновнику.

На жаль, очевидці пригоди не зняли на відео моменту, де чоловік розмахував документами, стверджував, що він полковник СБУ та погрожував жінці, але все ж таки деякі відеоматеріали вдалося віднайти:

Відео: Varta 1