Про те, що в складі Верховної Ради величезна кількість кримінальних і суперечливих кадрів вже давно не секрет. Але така тенденція спостерігається і на не менш важливих постах. Так, в 2016 році міністром енергетики став скандальний депутат-бізнесмен і мер міста Калуша Ігор Насалик, передає Корупція.Інфо

Народився Ігор у 1062 році в Кіровоградській області, але виявився на західній Україні, де у Львівському університеті імені Івана Франка здобув вищу освіту. Після навчання він став провідним фахівцем в Ульяновську в кампанії «Центр мікроелектроніки». Але Насалик вирішив заробляти не фізичною працею, тому вже через два роки став радником з економічних питань на підприємстві «Корона».

У 1995 році Ігор створює і стає головою корпорації «Техноінвестцентр». З цього моменту справи Насалика різко пішли вгору і почали приносити великі гроші. Але представники закону не дрімали, Ігоря почали підозрювати у великих фінансових махінаціях. Підприємства «Техно-центр», «Галпласт», «Автотехпостач», якими володів Ігор почали піддаватися масовим перевіркам. Але Насалик вирішивши убезпечити себе різко схотів балотуватися до Верховної Ради. Так в 1998 році він став народним депутатом III скликання. Як за помахом чарівної палички проти начальника податкової міліції Кругляка, який займався справою Насалика СБУ Івано-Франківської області відкриває своє розслідування, через що той не міг продовжувати займатися перевіркою фінансових махінацій. За цей час головний офіс Насалика з усіма документами і звітами просто згорів.

За час депутатства Насалика його підприємства набирали обертів, і він почав займатися скупкою та перепродажем енергоносіїв. Але ось весь прибуток виводилася за кордон за допомогою фіктивних підприємств, завдяки чому «депутат» майже не платив податки.

 

 

 

Популярне: Вона точно жартує! Світлана Заліщук показала свою квартиру в Києві, важко повірити власним очам, що за безлад?

Політична кар'єра Ігоря теж вельми цікава. Його можна з упевненістю назвати «жабкою – перебіжчицею». Так як він встиг побувати і в опозиції – «Наша Україна», потім опинився в «Регіонах», а в березні 2005 вже стояв за «Українську народну партію». Наступною в його списку була «БЮТ», а після вирішив стати захисником екології та вирішив увійти в партію «Еко + 25%». У підсумку остання партія розвалилася так і не ставши успішною, але у Насалика вже був запасний варіант.

У 2006 році він став мером міста Калуш. Як виявилося місцеві дуже добре відгукувалися про нього, як про керівника. Калуш дійсно розвивався, і з місцевого бюджету гроші не пропадали в його кишенях. Але ось вся вільна земля, якою володіло місто виявилася розпроданою. Причому більшість – компаніям одноднівкам, які пов'язували з Насаликом. Крім цього, його правління відзначилося затятими націоналістичними висловлюваннями: він хотів побудувати пантеон слави героїв УПА, перепоховати прах Степана Бандери.

Незважаючи на такі висловлювання він із задоволенням вирушав до окупованого Донецьку, де з одним з ватажків за чашкою чаю домовлявся про поставки вугілля. Така поведінка далеко не схожа на патріота, що захищає цілісність України, але ось відмінно підходить для політичного «перебіжчика», як і в випадку з фракціями.

Під час свого правління Калушем, він вирішує займатися не тільки політичними питаннями, але й розважити себе, потішити своє самолюбство і стати бодібілдером. Він бере участь у кількох конкурсах, де навіть займає призові місця.

Під час останніх виборів Насалик вирішив опинитися в парламенті від «Блоку Петра Порошенка». З чуток він був головним спонсором партії, вливаючи в неї величезні кошти. А пост в Міністерстві енергетики йому віддали просто в подяку за пожертви.

Насалик, задекларував 2017 році зарплату в розмірі 221 тисяч гривень, як виявилося він дуже любить дорогі речі. Тільки один його годинник Admirals Cup Tide Regatta, яких було випущено всього 250 екземплярів коштує понад 500 тисяч гривень. У нього особистий автопарк, який включає в себе такі марки як Bently, Porsche, «Мерседес», спортивні мотоцикли і катери. У 80-х у нього навіть був власний літак, який обійшовся більш ніж в мільйон доларів. Що з ним стало, невідомо досі.

Дружина Насалика – Гюзель, є власницею величезної парфумерної компанії Clive Christian. Ціни її продукцію починаються від 10 тисяч гривень за флакон. Судячи з декларації, за минулий рік її бізнес приніс більше 900 000 гривень доходу.

Син Ігоря в свої 25 виявився дуже тямущим хлопцем, адже вже зміг стати депутатом. Не складно здогадатися, що хлопець почав свою політичну діяльність саме з Калузької міської ради.

Фінансисти оцінюють стан сім'ї Насалика більш ніж в 200 мільйонів доларів. Сам Ігор таку інформацію заперечує, але ось категорично відмовляється виконувати вимоги закону про доступ до публічної інформації.