Марина Порошенко, перша леді України, в дівоцтві Переведенцева, на три роки старша від свого чоловіка, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


Біографія 

Марина – не дуже публічна особа і, зазвичай, на всіляких світських тусовках з’являться в компанії чоловіка. Народилася в 1962 році. Вона старша за Петра на три роки. Батько Марини Порошенко обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я УРСР. Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук (до речі, автор першої в незалежній Україні дисертації).

Свого часу відмовилась від кар’єри заради подружнього життя та виховання дітей, яких в родині Порошенків четверо. Старшому Олексію вже 29 років (минулого року одружився), двом донькам-близнюкам Євгенії та Олександрі – 14 років, а молодшому Михайлу – 13. 

Родина 

Марина називає молодшого сина Міка. Марина Порошенко народжувала Євгенію, Олександру та Михайла в присутності Петра. Під час перших пологів чоловік був у армії. Куми Марини та Петра Порошенка — Віктор Ющенко та Оксана Білозір. 

Зі слів майбутньої першої леді, вона ніколи не жалкувала, що присвятила себе родині, замість будувати кар’єру. Сім’ю Порошенків вважають однією з найміцніших в українському політикумі. 

Усі головні свята родина відзначає виключно разом. 

Світогляд 

До подій Євромайдану Марина була парафіянкою УПЦ Московського патріархату. У число її улюблених занять входить не тільки турбота про чоловіка і дітей, а й шиття, вишивання, в’язання і кулінарія.

Марина разом з чоловіком регулярно відвідують церемонію “Людина року” та виставки в “Мистецькому Арсеналі”.

Декілька разів були помічені на “Вечірньому кварталі”. Головне правило родини Порошенків – ніколи вдома не обговорювати політику. 

Психологічний портрет 

Марині не подобається термін “Перша леді”, який до неї вже активно застосовують. “Я не дуже люблю це словосполучення. Воно несе в собі відособленість і відірваність.

Перша – значить одна, осторонь. Я готова допомагати своєму чоловікові, ось найголовніше.

Всі ті питання, які будуть щодня виникати, я готова, засукавши рукави, вирішувати і стояти з чоловіком пліч-о-пліч”, – говорила Марина в одному зі своїх інтерв’ю.