Людей завжди цікавили пророцтва великих вчених, зокрема уважно прислухаються до всього, що колись говорив видатний Нострадамус. А нещодавно  в Мережі активно почали обговорюти розгадку одного з його передбачень, яке стосується катастрофи на планеті, передає Корупція.Інфо


Доктор технічних наук Олександр Лазарєв опублікував відео в інтернеті, в якому вчений розповідає, як просувалася його робота. У ролику повідомляється, що в цьому році почнеться нова світова війна, початок якої буде у Франції, що призведе до світової кризи.

Також йдеться про те, що в 2018 році на Землю впаде комета, яка стане причиною розколу планети, а точніше, Африка відійде від Євразії на значну відстань, що покличе за собою серію нових катаклізмів та глобальних проблем для людей.

Дослідник також в своєму відео висловив припущення на рахунок наслідків падіння космічного тіла. Це відчують на собі жителі планети протягом короткого часу. Однак є і позитивні сторони в прогнозі: люди навчаться розмовляти і розуміти тварин, а також вчені знайдуть спосіб жити до 200 років. За словами Олександра Лазарєва, безпечним місцем залишається Росія.

Популярне: “Батьків розстріляли, а дитину втопили живцем”: Моторошне вбивство цілої родини


За пророцтвами Нострадамуса, прийдешній день не готує нічого доброго для людства. Ще на самому початку весни 1555 року астролог і лікар Мішель де Нострадамус видав свою першу книгу передбачень, знамениті "Центурії". У ній звертався до майбутніх поколінь віршами, які і досі намагаються розшифрувати. Втім, багато з них таки дійсно справдилися .

Також вчені заявили, що про настання апокаліпсису також йдеться і в Біблії. За розрахунками і твердим переконанням вченого, кінець світу настане 24 червня 2018 року. В цей день поверхня Землі перетвориться в безжиттєву пустелю, в якій не виживе жодна душа.