До замкнених у квартирі дітей приїжджала бабуся, але не змогла потрапити до квартири і просто пішла.

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба розповів про подробиці страшної трагедії, яка сталася в Києві, повідомляє Корупція. Інфо

Мати замкнула на 9 днів маленьких дітей у квартирі. Діти плакали і намагалися вибратися, біля дверей квартири здертий лінолеум. Хлопчик помер від голоду ще 3 грудня. Дівчинку госпіталізовано, її стан важкий. У дитини відмовляють органи. Про це Кулеба написав у себе на сторінці у Facebook.

"20-річна мама, яка на 9 днів закрила двох маленьких дітей (хлопчика 1 року і 11 міс. та дівчинку 2 років і 10 міс.) у квартирі, зараз сидить у прокуратурі (ще й у гарному настрої!!!) і каже: "Я не знала, що діти можуть померти".

"Мама" Влада переїхала з Миколаєва до Києва близько року тому. Винаймала квартиру в центрі міста і навіть мала 6-й iPhone! Від першого чоловіка у неї двоє дітей – хлопчик Данило і дівчинка Аня. Від самого народження жінка казала, що не любить їх і навіть хотіла здати в притулок. Але діти все одно проживали з Владою, адже батько проявляв агресію. Мама забороняла спілкуватися з ним. Від вересня про дітей батько нічого не чув.

Востаннє малюкам викликали лікаря ще в лютому, до дитсадка не ходили вже від серпня. (4 місяці дітей не бачили вихователі і взагалі на це не відреагували!!!)

Минулої зими у Влади з'явилася нова любов, а наприкінці жовтня – нова дитина, яка, до речі, від народження проживає в квартирі батька. Доглядає за малюком прабабуся дитини.

9 днів тому Влада пішла погуляти і зачинила старших дітей у квартирі. З їжі у них було лише кілька цукерок. Всі ці 9 днів мама не приходила додому. Діти намагалися вибратися з квартири, шукали лазівки, через які можна було б кликати на допомогу. Біля вхідних дверей навіть вирвали лінолеум!

Сусіди чули плач дітей щоранку і щовечора. Є інформація, що навіть викликали поліцію, але на прохання двері ніхто не відчинив, і поліція поїхала.

Про те, що дітей зачинено в квартирі, знала і їхня бабуся (мама Влади). Вона навіть приносила їм їжу, але не змогла потрапити до квартири. Повернулася додому.

Данило помер від голоду ще 3 грудня. Аня була під замком з мертвим братом до 6 грудня. Зараз дівчинка перебуває у важкому стані в реанімації… Відомо, що у неї вже почали відмовляти органи.

"Швидку" до дітей викликала "мама", яка на 9-й день гулянок повернулася погодувати дітей.

Стосовно горе-мами та її нового співмешканця порушено Кримінальне провадження за статтею 135 ("Залишення в небезпеці").

Ми стежимо за ситуацією і будемо повідомляти про всі новини!

Жінка розповіла, що перш ніж піти з квартири, зачинила дітей в кімнаті та підперла двері, щоб діти не могли звідти вийти. Чому так вчинила – не пояснює", – написав Кулеба.