Колишній заступник голови СБУ, генерал-майор Віктор Ягун шокував українців історією про звільнених бійців АТО, передає Корупція.Інфо

Так, за його словами, бойовики на Донбасі застосовують проти полонених українських військових настільки жорстокі тортури і методи психологічної обробки, що ті, звільнившись, зводять рахунки з життям.

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

“Вони використовують нелюдські методи допитів – і електрику, і просто побиття”, – підкреслив Ягун.

Експерт також додав, що у бійців, яких звільняли з полону, помічали сліди серйозної психологічної обробки.

“Є люди, які вчинили суїцид, перебуваючи в полоні. Вони були звільнені, але вже не змогли прийти до тями”, – заявив генерал СБУ.

Нагадаємо, волонтер Юрій Мисягін розповів історію одного з бійців АТО, над яким познущався поліцейський. Військовий з 54-ї бригади повертався додому з передової на автобусі. Транспорт вибивався з графіка і тому зупинки були скорочені, на одній з них військовий вийшов покурити. У цей момент до нього підійшов поліцейський. Щоб показати свою владу, коп повів військового в будівлю – складати протокол. На все пішов час, водій автобуса не став чекати бійця – поїхав. У транспорті залишилися особисті речі захисника України.

Як раніше повідомляв начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Артур Артеменко, в період з травня по червень 2018 року в українську армію призвуть до 500 офіцерів запасу.