У Конотопі Сумської області помер 72-річний пенсіонер, якого підозрювали в розпусних діях по відношенню до хлопчиків 14 і 15 років.

Про це з посиланням на поліцію Сумської області повідомляють “Факти”.

Відзначається, що пенсіонер помер напередодні судового засідання, на якому йому повинні були обрати запобіжний захід. Чоловіка знайшли мертвим за місцем проживання. Тіло було направлено на експертизу.

За даними правоохоронців, на тілі чоловіка не виявили слідів насильницької смерті.

У поліції також розповіли, що померлий пенсіонер свою провину визнав повністю і був готовий відбувати покарання. Йому було оголошено про підозру, але затримувати чоловіка не стали з урахуванням похилого віку.

Нагадаємо, в Конотопі Сумської області 72-річний пенсіонер протягом року розбещував чотирьох місцевих хлопців віком 15-ти та 14-ти років.

Як повідомили в Сумському обласному главку поліції, раніше судимий за аналогічні злочини чоловік ще восени минулого року запросив одного з місцевих хлопчаків до себе додому, і в розмові запропонував йому певні дії сексуального характеру. Той спочатку відмовився, проте під тиском обіцянок задоволення і грошей – погодився. Через деякий час чоловік попросив хлопця привести до нього і своїх друзів, щедро обіцяючи кожному гроші і подарунки.

Майже рік четверо хлопців час від часу навідувалися до старого, поки на це не звернула увагу одна з мешканок вулиці. Вона і повідомила про свої підозри в поліцію.