У Маріуполі чоловік побив нового коханого своєї колишньої співмешканки до смерті.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Як стало відомо, в червні цього року 39-річна жінка поскаржилася своєму колишньому коханому на нового чоловіка. 26-річний чоловік в стані алкогольного сп’яніння прийшов розібратися з новим обранцем своєї екс-співмешканки.

Побачивши 62-річного кривдника, чоловік вдарив його каменем по обличчю, від чого той впав на підлогу, і завдав ще кілька ударів по голові і тулубу, після чого пішов додому, забравши з собою жінку.Через два дні від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

«За вчинення вказаного злочину обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що нещодавно чоловік, який застав дружину з коханцем, побив останнього до смерті руками, ногами, відром, табуреткою і палкою.Між чоловіками зав’язалася суперечка після того, як обвинувачений попросив коханця дружини покинути будинок. Тоді останній зізнався в тому, що у них була інтимна близькість. Після конфлікту, він сів,щоб заспокоїтися, випив води і вирішив, що йде від дружини. У той же вечір взяв свого сина і пішов до знайомого, щоб заночувати.