Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову в Нормандському форматі з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом та президентом Росії Володимиром Путіним, – передає Корупція Інфо

Популярне: Весна, що тут скажеш: Парі закортіло «шаленого кохання» посеред дня на вулиці(ФОТО 18+)

Лідери країн Нормандського формату підтвердили прихильність імплементації Мінських домовленостей в частині, зокрема, стосовно як безпеки, так і політичних аспектів врегулювання, повідомляє прес-служба глави держави.

Вони вітали домовленість про відновлення режиму припинення вогню з нагоди Великодня, як було узгоджено на засіданні Тристоронньої контактної групи 29 березня, і наголосили на важливості суворого дотримання зазначеного режиму.

Лідери закликали інтенсифікувати зусилля для звільнення і обміну затриманих за принципом "всіх на всіх".

Вони засудили погрози спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Співрозмовники подякували Президенту Франції Франсуа Олланду за його зусилля в рамках Нормандського формату і висловили надію, що цей формат продовжить роботу після президентських виборів у Франції.

Як повідомлялося раніше, у ході переговорів було висловлено співчуття у зв'язку з випадками погроз стосовно Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.