5-річному хлопчику Денису, якого завідувачка дитячого садка №9 у Ворзелі на Київщині кинула обличчям на підлогу, нанесена важка психологічна травма, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Розповіла мама дитини, яка навчається в одній групі з потерпілим хлопчиком, Олена Бутивщенко.

"У дитини психологічна травма. Була свідком того, як хлопчик боявся заходити на територію садочка. А завідуюча навіть не вибачилася. Після інциденту батьки прийшли до неї за поясненнями. Ключова її фраза: "А як ви доведете?" Ми хочемо не тільки домогтися її відсторонення. Я вважаю, повинна бути кримінальна відповідальність", – зазначила Бутивщенко.

"Це сталося під час дитячого ранку. Денис поводився абсолютно адекватно. Він неагресивна дитина. Єдине, він міг відмовлятися читати віршики або співати пісні. Ну не всі діти в п'ять років можуть бути артистами. Педагоги дошкільного закладу повинні були б це знати. Але завідуюча раптово схопила Дениса, витягла його з актового залу і віднесла у спальню, де нікого не було", – розповіла Бутивщенко.

Вона підкреслила, що в актовому залі чулися плач і крики дитини.

"Коли вихователька зайшла в спальню, то побачила, що дитина лежить і тримається за щоку. Вихователька забрала Дениса. Коли мама хлопчика прийшла забирати його з садка, то побачила велике садно на його щоці. Вона з'ясувала, що трапилося, і поїхала знімати побої в поліцію", – підсумувала Бутивщенко.