У Херсонській області 36-річна жінка втопила в Північно-Кримському каналі свого 4-річного тяжкохворого сина. За словами матері, вона мала намір позбавити життя і себе і сина, але їй вдалося врятуватися. Про це повідомляється на сайті ГУПН в Херсонській області.

Уточнюється, що до правоохоронців звернувся 41-річний батько загиблого хлопчика. За його словами, він живе окремо від дитини і його матері, але при цьому щодня бачив жінку з дитиною у дворі. А два дні поспіль він не міг застати їх вдома, на дзвінки жінка теж не відповідала.

Правоохоронці виявили матір дитини вдома, вона була в пригніченому стані. За її словами, дитина була хвора від народження, а недавно його стан погіршився.

“Зневірившись в його одужання, жінка разом з сином сіла в рейсовий автобус і поїхала до Скадовського району. Там вони вийшли на зупинці недалеко від Північно-Кримського каналу. Вона пояснила, що хотіла покінчити життя самогубством і нібито разом з сином стрибнула в воду”, – йдеться в повідомленні.
В результаті дитина потонула, а жінка вибралася на берег. Тіло хлопчика пізніше знайшли біля берега.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею “Умисне вбивство” і призначили ряд експертиз, серед яких і судово-психіатрична. Жінці загрожує від 10 до 15 років ув’язнення.