У Сполучених Штатах 4 квітня вбили 23-річну українку Тетяну Гужву. Перед смертю дівчина неодноразово зверталася в поліцію і скаржилася на чоловіка, який протягом декількох років регулярно вживав алкоголь і піднімав руку на дружину.

Подробиці справи про вбивство українки розповів департамент поліції міста Вісконсін-Делс: "Тетяна Гужва була знайдена мертвою 4 квітня в будинку на бульварі Вашингтон. Головним підозрюваним у справі став чоловік загиблої – 31-річний Фуад Пашаєв. Ще взимку-2019 йому пред'явили звинувачення: він регулярно бив дружину при маленькому сині.

3 січня 2019 го року Тетяна повідомила, що чоловік хоче вбити її. Раніше в серпні-2018 п'яний Пашаєв мав намір задушити її. У тому ж році він тричі бив її в спину і кидав сковорідку через те, що кричав їх спільний син. Дівчина жила в страху, не дивлячись на те, що суд заборонив чоловікові наближатися до українки і їх спільної дитини.

Ще не відомо, що стало причиною смерті дівчини, проте передбачуваного вбивцю відправили у в'язницю округу Колумбія. Там він пробуде до оголошення офіційного звинувачення у вбивстві дружини ".

"Остаточних результатів аутопсії, які визначать причину смерті українки, поки немає", – йдеться в повідомленні.