В одному з сіл Кременецького району Тернопільської області жінка народила дитину в домашніх умовах, після чого викинула її в дворовий туалет і пішла спати.

Як повідомила в суботу, 22 серпня поліція Тернопільщини, до лікарні жінку з післяпологовими травмами і сильною кровотечею привіз її чоловік. Жінці 1986 року народження стало погано на роботі.

«Потерпілу прооперували. Лікарі повідомили, що жінка на днях народжувала. Остання у пологах не зізнавалася і про відсутність дитини медики повідомили на лінію “102”. Родичі стверджують, що про вагітність не здогадувалися, бо жінка повної тілобудови і вона до останнього працювала в полі», – зазначили в поліції.

У процесі слідства поліцейські з’ясували, що жителька Тернопільщини народила хлопчика, ймовірно, у ніч на 19 серпня. Своєму чоловікові вона нічого не розповіла. Натомість викинула новонароджену дитину в туалет і лягла спати. 21 серпня жінка вийшла на роботу, де їй стало погано.

«Про свій вчинок вона не розповідає. Родина підозрюваної забезпечена. Подружжя виховує двох дітей віком 13-ти та 15-ти років», – додали у поліції.

Жінці інкримінують умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини. Однак експертиза ще повинна встановити, чи хлопчик народився живим.