3a_2qvb1o

Сьогодні, 27 квітня, в Києві відбудеться черговий саміт Україна-ЄС. Як передає Корупція.інфо, про це повідомляє прес-служба Президента України.
Так, за даними прес-служби, саміт пройде в Адміністрації Президента (Банкова, 11). Церемонія зустрічі розпочнеться о 12:10. О 14:40 розпочнеться пленарне засідання саміту, яке транслюватиметься в прямому ефірі Національної телекомпанії України. О 16:15 відбудеться спільна прес-конференція Президента України Петра Порошенка, Президента Європейської Ради Дональда Туска та Президента Європейської Комісії Жана-Клода Юнкера.

Зазначимо, раніше офіційний представник Євросоюзу розповів, що фокус саміту буде на проведенні реформ в Україні, зокрема конституційної реформи, реформи з децентралізації, боротьби з корупцією, судової системи, реструктуризації енергетичного сектору та покращення бізнес-клімату. Також на саміті буде розглядатися питання направлення миротворчої місії ЄС в Донбас.
Нагадаємо, напередодні країни-члени Європейського Союзу дійшли згоди щодо заяви, яку буде прийнято за результатами саміту Україна-ЄС. Також стало відомо, що верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні не поїде на саміт ЄС-Україна, який відбудеться в понеділок у Києві, через зустрічі з генсеком ООН.