Стало відомо про те, що пунк пропуску між Україною та Польщею Корчова – Краківець знов заблокований, передає Корупція.Інфо.

В соціальній мережі фейсбук громадянка України розповіла про те, що з самого ранку не може перетнути пункт пропуску "Корчова – Краківець". Ольга Демків розповіла, що на українському боці затримку викликали водії вантажівок. 

"Люди, не їдьте на кордон Краківець, бо він заблокований. Я просто а шоці, чому я з маленькою дитиною не можу проїхати цивілізовано кордон, через якихось мавп. Не розумію, скільки має пройти часу і що має відбутися, щоб наші люди вели себе цивілізовано!!! До Європи нам ще дуже далеко…". 

Популярне: "Біблійна мітка звіра": Українці знайшли таємний символ на біометричних паспортах

В коментарях до публікації, українці зізнаються, що така ситуація виникає не вперше. 

"Слово «мавпи» це ще дуже мило і гарно сказано..я би сказала «нелюди» там людей немає!!! Мені один раз довелось перейти кордон пішки на Шегині..я думала що жива не залишусь..нелюди тебе так пхають вперед що кишки всі готові повидавлювати!!! Коли я почала кричати і просити не пхати бо мені погано..а тепер увага відповідь тих тварюк…/ тут вже не одному скору викликали".

Коли відкриється пункт-пропуску поки не повідомляється.