захар

Служби ДНР «розкрили» у Донецьку американську розвідувальну місію, серед якої були представники ЦРУ. 

Про це заявив глава  терористів ДНР Олександр Захарченко після параду в Донецьку. Новину передає «Преса України», передає Корупція.інфо

Лідер ДНР Захарченко повідомив, що в Донецьку його люди спіймали розвідників із США. Про їхню кількість терорист не зазначає, зате каже, що двох із них відпустили з нагоди Дня Перемоги.

«Дві людини були відпущені напередодні святкування 9 травня, оскільки ми вважаємо, що американський народ також причетний до нашої перемоги, тому як союзницькій державі, заради пам’яті наших предків ми віддали двох», – розповів Захарченко.За словами глави ДНР, один із відпущених – співробітник ЦРУ, другий – завербований і засланий у ДНР. Також Захарченко запевняє, що цьому є підтверджуючі документи та апаратура, що разом із розвідниками були передані американцям.
 

«Сподіваюся, коли нашого розвідника у США спіймають, вони з ним так само вчинять. Ну, ми ж жест доброї волі виявили, наступного разу вони повинні відпустити. Але сподіваюся, нікого не зловлять», – сказав Захарченко.