Кілька десятків громадських активістів принесли каністри під будівлю Міністерства внутрішніх справ. Про це з місця події повідомляє кореспондент видання Інформатор.

Акцію громадяни організувати в знак протесту проти бездіяльності правоохоронців, які не розслідують напади на громадських активістів.

«Після Революції Гідності в Україні посилився тиск на громадян за їх громадську діяльність, напади та навіть убивства стали дуже поширеним явищем. Повний саботаж поліції дозволяє злочинцям безкарно продовжувати влаштовувати розправи над неугодними», – йдеться в анонсі заходу. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зокрема, активісти вимагають від правоохоронців розслідувати напад на галерею «Дукат» Леоніда Комського. Каністри, за їхніми словами, символізують спробу підпалу галереї.

Варто нагадати, що раніше повідомляли про те, що 7 листопада в Херсоні прощалися з активісткою Катериною Гандзюк. Вона померла після 3 місяців лікування у столичному опіковому центрі 4 листопада. Прощання проходило у приміщенні Палацу студентів і молоді на вулиці Перекопській,158.