Таксист з окупованої Горлівки поскаржився на труднощі з отриманням української пенсії, передає Корупція.Інфо

Популярне: ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ!!! Відтепер боржники за комунальні послуги можуть залишитися без майна

Історію про таксиста розповів журналіст Євген Чечеринда в Facebook. Чоловік поплакався, що його “задовбало постійно їздити за пенсією в Україну”. Його висловлювання викликали бурю негативних емоцій у соцмережі.

“Таксі. Номер – АН. Водій з Горлівки. Питаю:” Як там у Донецьку? “” Так уже всіх це все задовбало “, – відповідає він.” Що саме задовбало “, – уточнюю.” Те, що за пенсіями треба постійно в Україну їздити”, – переказав розмову журналіст.

Сам таксист отримує солідну пенсію в розмірі 6-8 тисяч гривень. За його словами, до виходу на заслужений відпочинок він працював шахтарем. Журналіст підкреслив, що інші “принади” окупації проросійськими найманцями його повністю влаштовують.

У соцмережах позиція таксиста викликала значний резонанс. Користувачі нагадали, з чиїх кишень виплачуються ці пенсії. У коментарях запропонували, щоб жителі окупованих територій отримували соціальну допомогу за місцем проживання.

Як раніше повідомлялось, Верховна Рада України проголосувала за пенсійну реформу. Що ж тепер зміниться для українців? Перш за все, відзначимо, що хоча новий закон не передбачає підвищення пенсійного віку – радіти рано, адже тепер з’являється вимога до страхового стажу.