Головні новини України
Подобається

Загибель українського журналіста в Польщі: повідомили про стан його дружини

13/01/2019     Автор: Катерина Гук
Загибель українського журналіста в Польщі: повідомили про стан його дружини

10 січня в аварії в Польщі загинув український журналіст Роман Кісіль. За життя його дружини й досі борються лікарі, проте її вже перевезли до Варшави, поки стан залишається тяжким.

До польської столиці приїхала родина постраждалих. Активісти з Варшави та друзі родини збирають кошти на лікування, повідомляє 24 канал.

Марічка знаходиться у тяжкому стані. По-перше, зараз потрібні гроші, щоб поставити її на ноги, пройти усі реабілітації. Адже нам відомо, що реабілітації інколи дорожчі, ніж сам процес лікування. Так само потрібні гроші на виховання Софійки, оскільки в сім’ї працював фактично лише Роман, – розповіла подруга родини Наталія Панченко.

За словами друга сім'ї Юрія Банахевича, завтра вирішиться питання з перевезенням тіл Романа і його матері в Україну для подальшого поховання. Дитинка з бабусею, поки що перебуває у Варшаві. Він також додав, що 12 січня консул Світлана Криса взяла під консульську опіку дівчинку.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Наразі триває слідство, поки що поліція не дає чіткої відповіді, що саме стало причиною смертельної аварії. 


Нагадаємо, ДТП сталася вранці 10 січня в місті Ілжа Мазовецького воєводства. Разом із Романом Кісілем загинула також його 60-річна мати. Дитина журналіста, яка також була в авто, на щастя, не постраждала.