Минулого тижня перша леді Марина Порошенко з офіційним візитом приїхала до Дніпропетровської області.

В ході відрядження 57-річна дружина президента відвідала інклюзивної-ресурсний центр в Магдалинівському районі, перевірила хід будівництва Малого групового будинку (невеликеий за розміром заклад, розрахований на 10 дітей, де будуть жити вихователі, викладачі і обслуговуючий персонал) в Петриківському районі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Видання "Страна" же в цей час розглянула, що носить Марина Порошенко в повсякденному житті. І виявилося, що це речі аж ніяк не вітчизняних фабрик. Адже на публічні заходи вона завжди намагається надіти плаття або костюми від українських дизайнерів.

Але цього разу перша леді вибрала светр від італійського виробника.

На зустрічі Марина Порошенко з'явилася в светрі від італійського бренду Giorgio Armani. Це один з найвідоміших світових брендів одягу, який вибирають знаменитості міжнародного рівня.На вигляд светр абсолютно непримітний, складно уявити, що його початкова вартість $ 2014 або 54 156 гривень за курсом НБУ на 12.02.2019 року.

Ми переглянули безліч онлайн-магазинів – річ, як у Марини Порошенко, давно розпродано.

Світло-сірий кашеміровий (100%) светр з коміром-хомутом і контрастною обробкою від Giorgio Armani користується популярністю серед покупців, тому можна залишити заявку на сайті і вам повідомлять, коли він знову з'явиться у продажу.