Організатори, які вивели підприємців з протестами в центр Києва, грають в політику і не йдуть на компроміси.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Він заявив, що SaveФОП виступає за скасування касових апаратів взагалі. При цьому Гетманцев наполягає: фіскалізація потрібна не йому або президенту Володимиру Зеленському, вона потрібна Україні. Крім цього він згадав про досвід сусідів, зокрема Польщі.

“Там теж були мітинги, теж були неузгодженості, але країна нормально працює, все” по-білому “, все класно. Ми туди їдемо. У наших бізнесменів, які там (в Польщі) організовують бізнес, теж не виникає питань, а чому, власне кажучи, вони в Варшаві повинні видавати чек? Може, у них якийсь унікальний бізнес? Може, цього не треба робити? “, – стверджує депутат.

Самі ж організатори акцій наполягають на відсутності зв’язків з будь-якою партією.

Нагадаємо, приватні підприємці з різних міст України 22 грудня вийшли на безстрокову акцію SaveФОП. Учасники мітингу зібралися на Майдані Незалежності в Києві. Вони протестували також під ОП і Палацом “Україна”. Учасники акції вимагали дозволити ФОПам працювати під час локдауну з 8 по 24 січня.