Уже відомі деякі подробиці трагедії, що сталася на одному з залізничних переїздів Івано-Франківської області, в якій загинула ціла родина – батько, мати і двоє маленьких дітей. Автомобіль, в якому вони їхали, проігнорував червоний сигнал, передає Корупція.Інфо

Популярне: Нечувана жорстокість! Те, що роми зробили з вагітною жінкою та неповнолітньою дитиною лякає (Відео +18)

Залізничники заявляють, що пасажирський поїзд, який прямував з Києва до Ворохти, рухався з дозволеною швидкістю – майже 90 км / год. Машиніст, побачивши на переїзді легковик, не зміг відразу зупинити поїзд – проїхав ще 650 метрів, і весь цей час тягнув за собою «Жигулі» з людьми.

Щоб витягти тіла, рятувальникам довелося розпиляти авто.

«Роботи ускладнювалися тим, що машина частково була під локомотивом», – пояснив керівник караулу ДПРЧ-3 м.Галіч Василь Середа.

На залізничному переїзді біля Більшівці шлагбаума немає, проте він обладнаний світлофорно-звуковою сигналізацією. За словами свідків, у момент зіткнення вона працювала, а поїзд, що наближається було видно здалеку. Однак водій легковика правилам безпеки чомусь знехтував – вже переїхавши переїзд, він раптом повернувся назад.

«Виїхали з Більшівці, зупинилися за переїздом і знову повернули, як на Більшівці. Переїжджали переїзд, і поїзд їх збив. Кричали їм: не їдьте, поїзд! Була і сигналізація включена, і світло. Я не розумію, чому вони поїхали », – зізнається свідок трагедії Лідія.

«Дивно, що люди могли не бачити і не чути того звуку поїзда. Там все добре видно і чутно », – стверджує секретар селищної ради Олександра Вітовська.

Батьки в цей час повинні були б везти 3-річного Артура і 4-річну Вікторію в садок. Чому поїхали в протилежну сторону – ніхто не розуміє.

«Щоранку ці діти з 8:00 до 8:30 приїжджають в садок. І ми здивувалися, коли вони не прийшли. Коли дізналися, що сталося… Колектив не витримує! Ми так любили цих дітей, називали їх «колобочки». Тому що вони такі красиві, фізично здорові діти», – зізнається завідувачка дитячим садом смт Більшівці Галина Білоус.

Поспілкуватися з машиністом поїзда поки не вдалося – він в стані шоку. Його вже перевірили – чоловік був тверезим.

«Думаю, відразу почав гальмувати, адже неможливо, щоб не гальмував, побачивши машину. Більш докладно розслідування покаже», – розповів в.о. керівника Івано-Франківської дистанції колії Юрій Гуцуляк.

Рух поїздів на місці аварії залізничники відновили через дві години. Сиротою залишився старший син-школяр Ірини Засідько від першого шлюбу.