1

Як з'ясувалося, зовсім недавно Владислав Артурович Криклій, який є заступником начальника ДДАІ, став щасливим володарем незадекларованої шикарної 4-х кімнатної квартири, площею 119,6 кв. м., в самому центрі Києва.

Квартира розташована на 3-му поверсі елітної новобудови на вулиці Богдана Хмельницького, 58 А.

Дана новобудова розташована в історичному центрі нашої столиці, розташування будинку позначено на карті.

2

Про це стало відомо з аналізу документів, які розміщені на сайті Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Фундуклеєвський» Зазначене ОСББ – юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію. На сайті ОСББ «Фундуклеєвський».

Криклій Владислав Артурович вказаний власником квартири під № 1. Необхідно зауважити, що вартість аналогічних квартир в даному будинку складає не менш 250 тисяч доларів США .

3

Напевно, Ви мене запитаєте, а чи є така квартира в декларації у Криклія? Моя відповідь – звичайно ж, ні.

Аналіз декларації заступника начальника ДДАІ Владислава Криклія показує, що квартири площею 119,6 кв.м немає ні у нього, ні у його родичів. А найголовніше, що Криклій в декларації брехливо вказує, що він ОСОБИСТО не має ніякого майна у власності та в оренді. Судячи з усього, заступник ДДАІ проживає на вулиці і був бездомним, поки не купив VIP-квартиру в центрі Києва.

4

5

Іншим цікавим аспектом є значна кількість боргів у заступника начальника ДДАІ Владислава Криклія. Так, згідно наявному документів, Владислав Криклій є злісним боржником за внесками до ОСББ «Фундуклеєвський». Значні борги В.А. Криклій має як у гривнях, так і в доларах США. 1. Борг заступника начальника ДДАІ Владислава Криклія в доларах США: Так, влітку 2015 року він повинен був заплатити ОСББ «Фундуклеєський» 20 212 доларів США. З липня він погасив частину боргу – перший транш у розмірі 6 589 дол. США, другий транш у розмірі 6 603 дол. США. Зазначені операції підтверджуються документом.

6

Таким чином, в серпні 2015 року заступник начальника ДДАІ Владислав Криклій, сплативши більше 13 тисяч доларів США (двома траншами, протягом літа 2015 року) залишався винен ОСББ «Фундуклеєвський» суму в розмірі 7 020 доларів США. 2. Борг заступника начальника ДДАІ Владислава Криклія в гривнях: згідно з судовим позовом ОСББ «Фундуклеєвський» про стягнення заборгованості за липень 2015 року, який був поданий в Шевченківський районний суд міста Києва, в числі боржників значиться Владислав Артурович Криклій.

7

Далі, текст оригіналу:

«ОСББ "Фундуклеєвський" просити суд 1. Стягнути з Відповідачів на користь Позивача 2 658 183,79 грн., з яких: – з Криклія Владислава Артуровича борг у розмірі 146314 грн. 25 коп., з яких внесок на утримання житлового комплексу за липень 2015 р. становить 717 грн. 60 коп. та внесок для формування Ремонтного фонду за липень 2015 р. становить 145596 грн. 65 коп».

Таким чином, в серпні 2015 року заступник начальника ДДАІ Владислав Криклій залишався винен ОСББ «Фундуклеєвський» суму в розмірі 146 314 гривень. Виходячи з вищезазначеного, стає зрозуміло, чому в ДДАІ панує корупція і хабарництво. Припускаємо, що такі значні суми, якими оперує Владислав Криклій – лише верхівка «айсберга корупційних схем» у ДДАІ.

Простий держслужбовець не може купити квартиру в центрі Києва за 250 тисяч доларів США, а тому, припускаємо, що дана VIP-квартира куплена на хабарі. Арсен Аваков та Владислав Криклій, чекаємо Вашого спростування. Але сумніваємося, що Ви нам скажете, так як дуже важко спростувати правду.