Сьогодні голова Одеської обласної адміністрації Міхеіл Саакашвілі відвідав з робочим візитом село Крижанівка.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook, він поїхав "знищувати корупцію у сільській раді", передає Корупція Інфо


"Переходжу від попереджень до реальних дій по відношенню до в кінець знахабнілих голів сільрад, які розбазарюють цінні українські землі уздовж пляжів, вбиваючи таким чином туристичний потенціал. Ми їх пересаджаємо всіх до одного, щоб всі зрозуміли, що у нас слова не розходяться з ділом", – написав губернатор у соцмережі.
 

Політик обурився акцією протесту, яку влаштували йому місцеві жителі. Саакашвілі їм нагадав, що представляє інтереси української держави.

Під час його виступу місцеві жителі намагалися перекричати його слова про незаконне заволодіння землею в селі.

Саакашвілі їх вислухав, наголосивши, що мафія більше не буде керувати на узбережжі Одещини. 

 "Я очікую, що прокуратура посадить конкретних винуватців корупції! Така ж ситуація по всій Україні. Кандидати масово йдуть в облради і міськради, щоб красти", – емоційно резюмував Саакашвілі.

Він розкритикував кандидатів у сільську раду, які йдуть на вибори з метою отримання вигоди з землі в майбутньому, перебуваючи на посаді.

Політик уточнив, що в цьому селі найдорожчі земельні ділянки, які він назвав "скарбом України".

Очільник області відзначив, що це лише початок великої роботи, й боротьбу з корупцію у сфері незаконного захоплення берегової лінії моря він доведе до кінця.
Саакашвілі пообіцяв посадити голову сільської ради.

Нагадаємо, що Міхеіл Саакашвілі з самого початку своєї діяльності на посту голови обласної адміністрації пообіцяв викорінити корупцію в Одеському регіоні і не допустити поширення сепаратизму і проросійських настроїв.