Коханки і дружини лідерів "Д-ЛНР" мають фактичний вплив на прийняття важливих політичних рішень

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії"

Ватажки окупованого Донбасу не нехтують жіночою допомогою, частину своїх обов'язків вони довірили найближчим жінкам зі свого оточення – дружинам та коханкам. Ці жінки вирішують долі простих людей, але піклуються тільки про інтереси власних родин. Двоє-, троєженство, недотримання православних норм, які вони нібито сповідують – це сприймається як нормальне явище для окупованих територій. Декого навіть можна назвати, в якомусь сенсі, "однолюбами": у Захарченка – дві Наташі, а у Плотницького – дві Лариси.

"Від однієї дружини в мене син, від другої – донька", – говорить сам ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький.

Лариса, друга дружина Плотницького, в інтерв'ю говорить, що в їх сімействі панує патріархат: "Не чоловік заради жінки, а дружина – для чоловіка".

Дружина-скромниця слідкує за гуманітарною допомогою в "республиці". Хоча насправді жінка контролює мережу супермаркетів. Всі продукти з РФ, які потрапляють в руки Лариси Плотницької, знаходяться на полицях її магазинів.

"Вона фактичний власник мережі "віджатих" супермаркетів АТБ, яку зараз називають "Народний". Надалі вся гуманітарка йде на реалізацію в цю торгову мережу", – каже лідер громадської організації "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 1

На правах "першої леді" Лариса Плотницька займається також "благодійністю", у своєму розумінні – бере 50-відсоткові "відкати" з благодійних фондів.

Благодійний фонд, яким керує Лариса Плотницька, "добровільно-примусово" пропонує представникам благодійних організацій-початківців за роботу на території "республіки" платити "внески".

Ще головний "ЛНРівець" має коханку – Ларису Айрапетян, яка називає себе "міністром охорони здоров'я ЛНР". Вона контролює гуманітарку для лікарень, яку привозять на окуповані території.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 2

У "ДНР", як справжня "перша леді", дружина Захарченка Наталія не відстає від колеги з "ЛНР". Вона їздить на позашляховику в супроводі автоматників, також курирує мережу супермаркетів та веде тіньовий бізнес Донецька. У російських ЗМІ її називають "гоголівська красуня"  та "кров з молоком". Позивний молодої дружини Захарченка у бойовиків – "Мама". А колишнім позивним був "Дружина". Олександр Захарченко ще має "стару" дружину – першу Наташу, з якою в нього досі не розірваний шлюб. А живе вона у якісь халупі, де раніше жив ватажок бойовиків та не є публічною особою.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 3

Ще з Олександром Захарченком пов'язують Олену Філіпову – його прес-секретаря. Філіпова жила на окупованому російськими військами Придністров'ї і працювала на місцевих представників російських спецслужб. У липні 2014 року московські куратори відрядили Філіпову в Донецьк.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 4

Між іншим, її донька, 24-річна Олександра Філіпова – вже "майор розвідки ДНР" та обіймає посаду "першого заступника начальника ГРУ ДНР" і командує кількома сотнями бойовиків. Втім, не просто командує, в оточенні подейкують,  що вона прославилася своєю жорстокістю, має явні психічні розлади та ще і німфоманка. Усі свої потреби Філіпова може задовольнити на "роботі".

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 5

До речі про "роботу". "Розвідуправління ДНР" – це одна із значущих структур "ДНР". У цієї банди є своя бронетехніка. Але найголовніше – у них є свій бюджет і своє фінансування від російських кураторів. І ось за ці чималі гроші і увагу кураторів і зав'язалася відчайдушна боротьба. Через якись час  Олександра Філіпова перестала виплачувати бойовикам гроші на утримання "розвідуправління", які надсилали московські куратори на всю банду. В результаті це призвело до внутрішніх розборок та підриву автомобіля з її матір'ю, яка вижила, але отримала контузію.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 6

Нещодавно в "ДНР" з'явилася новий "міністр закордоних справ". Виконувати обов'язки призначена 31-річна Наталя Ніконорова. Цю білявку без комплексів вважають людиною глави "народного ради ДНР" Дениса Пушиліна. Також свого часу вона була помічником народного депутата від Партії регіонів Святослава Піскуна.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 7

В Авдіївці на блокпосту ЗСУ затримали 24-річну жінку-агента "ДНР", яка була коханкою бойовика "Гіві".

Під час затримання вона розповіла, як під час підготовки в таборі "Восток" мала бурхливий роман з розпіареним "героєм" Новоросії "Гіві". Хоча, в аналозі журнала "Плейбой" в "ДНР"- "Сквірт" – терористи розмістили статтю про "геїв-ополченців", серед яких було згадано і про "Гіві".

До речі, крім ватажка підрозділу бойовиків "Сомалі" Михайла Толстих "Гіві", до "легендарних ополченців-геїв", за версією "Сквірта", відносяться: Едуард Басурін – так званий "заступник командувача корпусом Міноборони республіки", Анатолій Коваль – депутат "Народного Совета ДНР" від фракції "Донецька республіка", Грем Філліпс – співробітник найбільш схильних до "промивання мізків" російських телеканалів "Зірка" і Russia Today.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 8

Найбільш розрекламованим є шлюб бойовика "Мотороли", наче це якась піар-акція. Донецька дружина цього діяча Олена Колєнкіна веде активне життя у соцмережі та влаштовує фотосесії на європейський лад, поки її чоловік тероризує проукраїнських жителів Донбасу. "Моторола" приїхав з Росії де залишив дружину, а тут в "новій держави" в нього – нова дружина.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 9

"Моторола" дихає жінці в пахви, але Колєнкіна пишається своїм чоловіком. На одній з вулиць Донецька навіть з'явився білборд від дружини терористові Арсенію Павлову з позивним "Моторола".

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 10

А ось у дружині Павла Дрьомова весілля перетворилося на поминки. Командир "6-го окремого механізованого козачого полку народної міліції ЛНР" Дрьомов одразу після одруження був викликаний кураторами та підірваний у авто. Що прикметно: вибухівку заклали в автомобіль, який як раз був подарований на весілля.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 11

Найтрагічніший кінець чекав на Анну Самелюк – прес-секретаря та бойову  подругу лідера бригади "Прізрак" Олексія Мозгового. Вона загинула разом з  Мозговим, їх автомобіль було спочатку підірвано, а потім розстряляно з кулеметів.

Чим займаються жінки ватажків міфічної "Новоросії" - фото 12