Wx600_262272

Неподалік від заміського будинку президента України Петра Порошенка в селі Козин під Києвом нібито оселився і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як розповідають місцеві, триметровий паркан навколо садиби підріс ще метри на два у висоту. До того ж на його вулиці Луговій зняли всіх "лежачих поліцейських".

"Там їх штук п'ять було, мабуть, щоб його не розгойдували. Тепер одні болти залишилися на дорозі. А ось від снігу як не чистили тут дороги, так і не чистять. Коли взимку весь Козин в заметах, виїзд до траси розчищено тільки для нього", – говорять мешканці села.Як пишуть ЗМІ, головна новина в Козині зараз – це новий мешканець.

   

"Місцеві впевнені, що неподалік від президента оселився і прем'єр Володимир Гройсман. Його кортеж бачили вже кілька разів, а будівельники навіть показали нам нібито його будинок – він розташований зовсім поруч із президентським. З дороги будівлю огороджує кам'яний паркан, за яким майже нічого не видно", – пише видання.

У прес-службі прем'єра журналістам не відповіли на запитання, чи переселився глава Кабміну з висотки на Печерську ближче до президента або це лише чутки.