Українські активісти ЄвроМайдан – EuroMaydan на своїй сторінці у Фейсбуці поділились інформацією і документами про те, як мама Олега Ляшка, Любов Павлівна обзавелась елітною нерухомістю у центрі Києва, передає Корупція. Інфо.

А ви тут скаржитесь.

Проста пенсіонерка Ляшко Любов Павлівна, тільки почувши від свого сина Олега про підняття пенсій, дістала заначку і 06 листопада 2017 купила квартиру та машиномісце в елітному районі Києва.

При покупці Любов Павлівна дізналась про акцію від забудовника і відразу розповіла про неї своїй подрузі Оксані Лозовій.

Лозова Оксана, простий лікар-педіатр, запитала у свого сина Андрійка, що він думає, і після погодження з ним, відразу дістала заначку та також придбала квартиру в цьому ж будинку.

Отже порадуємося друзі за сім’ї простих українців.

Як сказано на сайті забудовника "Житлобуд", 16-поверховий будинок був введений в експлуатацію в 2015 році. 

Тобто покупка була і в першому і в другому випадку, вже коли в квартири можна було заселятися.

Судячи по метражу, мати Лозового купила трикімнатну квартиру, а мама Ляшко – однокімнатну. 

На сьогоднішній день квадратний метр коштує тут 33 160 грн. І є ще квартири на продаж абсолютно різного метражу: від 55 до 107 кв.м.

Тобто, за актуальними цінами, Оксана Лозова заплатила близько 3 млн грн, а Любов Ляшко – більше 1 млн грн.

У червні 2017-го прем'єр-міністр Володимир Гройсман зателефонував матері лідера Радикальної партії – Любові Ляшко. Привітав із днем народження. А потім розпитував про особисте: про стаж роботи (30 років) і скромну пенсію (1600 грн). Сам Олег Ляшко сидів поруч і наполягав – матір має витребувати прем'єра підвищення пенсії. Хоча б до 3000 грн.

Втім, навіть із теперішньою скромною пенсією жінка спромоглась не просто вижити, а ще й набути 13 земельних ділянок під Києвом, купити три квартирі в самісінькому серці столиці і трикімнатну квартиру подалі від центру.

Все сама. Нардеп переконує, що не допомагав матері із купівлею нерухомості.

До 2008 року Любов Ляшко жила у квартирі на 47 квадратів у селі Варва Чернігівської області і працювала оператором котельні. Тут виріс і сам Ляшко.

Навіть після злету політичної кар'єри сина, матір продовжила роботу у котельні. Аж до пенсії. А після виходу на пенсію Любов Ляшко із розмахом успішного бізнесмена почала скуповувати дорогу столичну нерухомість та отримувати численні ділянки під містом. 

 

 

Популярне: "Думала, що вона ось-ось прокинеться": Мати влаштувала моторошну фотосесію з померлою дитиною