Новий тренд скоро стане популярним не тільки у родинах народних обранців, передає Корупція.Інфо

Популярне: 4 серпня – велике свято: Чому в цей день ВАЖЛИВО залишатись вдома, і чого КАТЕГОРИЧНО не можна робити

Українська телеведуча Марічка Падалко поділилася враженнями від відпочинку на одеському курорті.
На своїй сторінці у Facebook вона розповіла, як провела час разом зі своїм обранцем нардепом Єгором Соболєвим та сином у селищі Лебедівка.

Вона запевнила, що була дуже вражена побаченим, адже українські туристи стають все більш вихованішими: зовсім не такими, які були за радянських часів:

"Ми все далі віддаляємося від "совка" та все більше поважаємо одне одного – найбільше враження від відпочинку на Одещині. В нас ще не такий сервіс, як закордоном, і не такі умови, але ми всі змінюємося", – підкреслила Падалко.

Найбільше сподобався їй клімат та пейзажі, але дещо все-таки розчарувало: досі можна зустріти недопалки на пляжах, люди подекуди не прибирають за собою сміття. Але потішило почуття того, що майже "всі наші", хоча можна було побачити відпочивальників із Білорусі та Молдови.На думку ведучої, остаточно перемогу над свідомістю часів СРСР ще рано святкувати, адже патріотизмом можуть похизуватися поки що далеко не всі:

"Одеса – різна. Неприємно була вражена два місяці тому на старті Одеського півмарафону, як група місцевих бігунів за нами (їх було до десятка чоловік в однакових футболках якогось місцевого клубу) відверто зневажали гімн України, який лунав на старті, поки ми їх не попросили замовкнути", – додає Падалко.