Дружина Антона Гонтарева, старшого сина глави НБУ, знову злітала до Європи. Цього разу Валерія Томашевська (дівоче прізвище) відвідала Францію, передає Корупція.Інфо

Популярне: Помер в кареті швидкої….Відомий депутат розбився в моторошній ДТП “лоб в лоб” на Тернопільщині. Ці кадри не для слабких

Фотографії з чергової відпустки дівчина виклала у себе на сторінці в соціальній мережі. І що буває вкрай рідко – Валерія поділилася знімком зі своїм маленьким сином Девідом.

Судячи з фотографій, невістка Валерії Гонтаревої і внук побували в Соборі Паризької Богоматері, гуляли по місту і були в базиліці Сакре-Кер. Після скандалів в ЗМІ з приводу шикарного відпочинку сина Гонтаревої, фотографій з чоловіком дівчина не викладає.

Відзначимо, що Валерія Томашевська намагається подорожувати по кілька разів на рік. Нещодавно "Страна" писала про те, що дівчина побувала в Іспанії: в Барселоні, а також на горі Монсеррат. Ще невістка глави Національного банку України їздила в парк розваг "Порт Авентура", який знаходиться приблизно в годині їзди від Барселони. Цього року тут відкрився острівець тематичних атракціонів "Фераррі Ленд".

До цього вона встигла злітати в досить віддалені одні від одної частини світу – і в Південно-східну Азію і в Південну Африку.

Нагадаємо, як писала вже "Країна", в 2011 році Антон Гонтарев одружився на Валерії. Разом вони виховують сина Девіда.

Де сама Валерія Гонтарєва?

У прес-службі НБУ нам відповіли, що Валерія Гонтарєва 10 травня повідомила про закінчення своєї роботи на посаді Голови Національного банку України і з тих пір знаходиться у вимушеній відпустці. У той же час Валерія Олексіївна не планує повертатися до професійної діяльності в НБУ.