Партнер Порошенка по блоку "Солідарність" Віталій Кличко не відстає від нашого призедента і нарешті назбирав кошти на власний палац. На ділянці у діючого мера Києва і яхт-клуб і дебаркадр йдеться у черговому випуску програми "Гроші", передає Корупція.Інфо

До Києва 30 кілометрів, поруч Межигір'я Януковича та будинок екс-прем'єра Яценюка. Чудова місцевість біля київського моря проте, щоб потрапити на цю територію слід перелізти величезний паркан, котрий встановлений тут незаконно. Майже 10 гектарів мальовничого соснового лісу. 

Кличко з'явився тут у 2011 році, понад 15 споруд, що обслуговують одну людину – Віталія Володимировича Кличко і його гостей, звісно ж. 

Баня, будинок на 780 квадратів, гостьовий будинок, споруди на березі, та й ще й окремо Кличко спорудив будинок для прислуги і охорони. Трішки побродивши по території мерових угідь знайшли дебаркадр, котрий частково нависає над водою Дніпра. Це ознака статусу і багатсва, таке ж як і у президента- втікача Віктора Януковича.

Також натрапили і на ще одну дуже цікаву будівлю. Правда ще не зовсім закінчену, будівельники не захотіли пояснювати, що це таке і просто відмовлялись коментувати. Ця споруда зацікавила журналістів не просто так, справа в тому, що капітальне будівництво ближче ніж 100 метрів до води порушує законодавство. Як пізніше з'ясувалося Віталій Кличко володіє своїм яхт-клубом.

Так Кличко має достатньо зароблених грошей, щоб побудувати собі такий заміський будинок і утримувати його. Але жодні гроші не дозволяють пану Віталію нахабно порушувати закони, яких він як високопосадовець мав би дотримуватись.

Сільський голова якому підпорятковується земельне угіддя Кличка відхрещується від відповідальності і каже що це не ї[ територія. Згідно з документами будинок належить Наталії Єгоровій дружині Віталія Кличка. 

Як же улюбленцю мільйонів українців вдалося перетворити свій заміський будинок у друге Межигір'я. 

Журналісти "Грошей" звернулись до мера за поясненням. Пан Кличко стверджує, що нічого незаконного не будував, а ця будівля вже стояла на ділянці, яку придбав Віталій.