Демонічна фіігура часів Януковича Андрій Портнов, йому приписували ручне керування усією судовою системою країни. Будь-яке судове рішення, призначення та звільнення суддів, уся судова влада була у його руках, передає Корупція.Інфо.

Після революції пан Портнов втік за кордон, але залишив на Україні своїх родичів. Знайомтесь, Інна Белоконна – суддя Оболонського районного суду Києва і за сумісництвом уже екс-дружина Портнова. На початку 2012, час коли Андрій Портнов очолив судочинство у адміністрації президента, її призначили суддею на пять років. До цього Інна набувала стаж у юридичній фірмі свого чоловіка.

Белоконна не фігурувала у гучних скандалах і не привертала увагу громадскость не правосудними рішенями. А стосовно теперішніх свої стосунків екс-подружжя стверджує, що їх не підтримує. Питання, звідки у рядової судді, нехай і столичного суду дуже вартісне, можна сказати розкішне майно.

Інна Белоконна призначена на посаду судді у січні 2012 року, а вже у листопаді отримує квартиру на 150 квадратів на Печерську. Багатоповерхівка із кількарівневим паркінгом і своєю інфраструктурою. По сусідству апартаменти Олега Ляшка та столичних суддів. Мінімум 150 квадратів, це 220 тисяч без ремонту, просто голі стіни. Зовсім несподівано, на кілька поверхів нижче знаходиться і квартира Андрія Портнова.

Того ж місяця, у листопаді 2012 з'являється квартира і у спільного сина Белононної і Портнова Ігоря Портнова. 19-річний студент юридичного факультету стає щасливим власником квартири на 150 квадратів на Кловському узвозі. 

Навряд чи за суддівську зарплату можна купити дві елітні квартири на 150 квадратів. А от пану Андрію це під силу. Правда від будь-яких стосунків він відхрещується. 

"До Інни Белоконної давно не маю жодного стосунку. Зверніться за інформацією, будь-ласка, до неї самої. Ми не разом з 1995 року"

Окрім трьох квартир у родини є ще і будинок. У 2013 році батько Інни Белоконної купує ділянку та будинок на 380 квадратів під Києвом, ніби зароблений в цеху.

Є і ще одна третя квартира на  110 квадратів, оформлена на матір у 2009 році. Ці квартири обійшлися суддівському сімейству у понад пім мільйона доларів.

Автівку на якій їздить пані Белоконна Audi Q5 вона взяла покористуватися у своєї подруги Оксани Драган. Та чи може жінка, яка живе у гуртожитку володіти таким дорогим авто. Пахне аферою.

Саме кваліфікаційне оцінювання покаже чи зможе суддя Інна Белоконна з її численними вартісними квартирами та автівками судити краще, ніж заповнювати декларацію.