Через два дні, 11 червня в Україні офіційно вступить у силу безвізовий режим з країнами ЄС, однак, підприємливі українці вже знайшли спосіб на цьому заробити, – передає Корупція Інфо

Популярне: ШОК! ЖАХ!! ВІДСУТНІСТЬ СОВІСТІ!!! Журналісти показали люксовий автопарк працівників економічного управління СБУ (ВІДЕО)

 

З наближенням початку безвізу, черга за оформленням біометричного паспорта тільки зростає з кожним днем. Існуючі сервісні центри не справляються з потоком бажаючих.
«Зараз біометричні паспорти отримали понад 3,5 млн осіб. Багато зважилися робити паспорт, як тільки стало відомо про безвізе. Скоро, в центрі Києва незабаром відкриється ще один центр з пропускною спроможністю 1500 чоловік в день, хоча зазвичай центр здатний обслуговувати по 400-450 чоловік в день», – заявив спікер ДП« Документ »Володимир Поліщук.

Однак, поки нові центри ще не відкриті, українці організували справжній торгівлю місцями в чергах вже існуючих центрів.

«За 500 грн будемо вам тримати місце, ви просто приходите на певний час і подаєте документи на паспорт», – розоповів посередник.

Крім того, пропонують услуші з оформлення, «біопаспорти під ключ». Він обійдеться мінімум удвічі дорожче, ніж в сервісних центрах, – за п’ять робочих днів, оформлення документа обійдеться в 2500 грн, хоча офіційно це варто 1210 грн, і забрати його можна вже через тиждень.

У той же час, у Держприкордонслужбі попереджають, що не варто купувати місця в електронній черзі.

«Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає тільки індивідуальну запис, тому при будь-яких обставин не слід купувати талони або запис в електронній черзі, оскільки всі записи, здійснені третіми особами, будуть анульовані», – йдеться в повідомленні.