7 листопада виповнюється сто років з дня Жовтневої революції, в результаті якої комуністи прийшли до влади і протрималися більше 70 років. Головний комуніст України Петро Симоненко століття революції зустрічає практично у вигнанні – його партія заборонена, а сам він зачастив в Москву, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Кіровоградщині сталася пожежа, в якій загинуло двоє людей

Нагадаємо, раніше Нацагентство щодо запобігання корупції звернулося суд, вимагаючи притягнути Симоненка до відповідальності. Главу забороненої Комуністичної партії України звинувачують в порушеннях при отриманні грошових внесків в КПУ.

Ще до офіційної заборони Компартії колишні соратники Симоненка звинувачували його у фактичний втечі закордон. Першим про закордонне життя головного комуніста України в 2014 році заявив тодішній народний депутат від КПУ Олександр Зубчевський. Він сказав, що йому продемонстрували відео-запис, на якому зображений Петро Симоненко на своїй віллі в Іспанії.

За неофіційною інформацією, в цій країні проживає друга дружина Симоненка – колишня журналіст Оксана Ващенко – з дочкою Марією і сином Іваном.

Чутки підтвердилися і в 2017 році: засмаглого Симоненко сфотографували в аеропорту Барселони на стійці реєстрації. Фото зробила народний депутат Марія Іонова, яка прокоментувала зустріч з комуністом: «Ніколи не розумію, чому всі ненависники ЄС відпочивають в ЄС, а не в Криму. В аеропорту Барселони Симоненко власною персоною, ми його часто в Страсбурзі бачимо і на російських ток-шоу, де він рве сорочку за окупацію».

Виявилося, що й поїздки в столицю РФ для Петра Симоненка теж не рідкість. Нові фото, тепер в аеропорту Мінська, зняла віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко. Вона стверджує, що лідер КПУ летів транзитом в Москву: «Погано бути інтелігентними дівчатами. Ми з Ольгою Айвазовською – в Мінську. Перед нами через пару рядів Петро Симоненко з ще одним опозиційним молодим парламентським даруванням, явно в Москву. Виховання не дозволяє висловити все, що думаємо з приводу цих персонажів. Хоча “фе” їм сказали. Голосно. Зустріти в 5 ранку комуніста гірше, ніж встати з лівої ноги », – написала Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

«Пасажири, які в Мінську транзитом на Москву, переходять в аеропорту на другий поверх – і там заповітні літаки. Петро Симоненко мчить на Москву», – була впевнена віце-спікер.

Голова розпущеної Компартії продовжує представляти її інтереси на європейській арені. У жовтні він виступив в Страсбурзі на засіданні Групи Об’єднаних європейських лівих в ПАРЄ.

Коли Симоненко перебуває в Україні, то проживає в елітному селищі Березівка (Київська обл.). Там він буває в котеджному селищі “Козирна карта”, будинки в якому стоять по 18 мільйонів гривень. Журналісти програми “Гроші” засікли, як Петро Симоненко пересувається на дорогому позашляховику Toyota Land Criuser.