У міністра соціальної політики України Андрія Реви з’явилася заступниця, зарплата якої становить 93 тисячі грн на місяць, передає Корупція.Інфо

Про це в Facebook повідомив блогер Михайло Шнайдер

“Як виявилося! Міністр соціальної політики України! Андрій Рева! Не тільки любитель Ситної їжі, Дорогої техніки і Заборонених соціальних мереж! А ще й великий Цінитель молодих, симпатичних Дівчат! Нещодавно Рева взяв своїм заступником 30-ти річну Олександру Чуркіну! Молоду Рудоволосу дівчину! А тепер увага!!! Зарплата Олександри становить близько 93 000 в місяць”, – іронізує Шнайдер.

Нагадаємо, раніше журналісти показали все майно міністра соцполітики Андрія Реви. На міністра зареєстрована тільки одна квартира в Вінниці, якою він володіє частково – рівні частини прав на це майно належать також його дружині і матері.

Як відомо, міністр соцполітики Андрій Рева отримав несподівану популярність, коли двозначно висловився про традиції українського харчування.

Журналісти сходили в гості до міністра, щоб дізнатися, як він проводить свій вільний від роботи час, і зокрема, щоб дізнатися, що у нього в холодильнику.

 

 

 

 

 

 

Популярне: Зовсім на нього не схожа: Донька Парубія здивувала Мережу новими фото, а вона красуня!