Матір лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка виявилася власницею квартири та гаражу в елітній новобудові на столичному Печерську, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Погодився підняти ціни на газ для населення і….”: Чим Порошенко займався у Давосі

Як стало відомо, купила цю нерухомість Любов Ляшко у листопаді 2017 року. На неї записані місце в паркінгу та апартаменти площею 77,5 кв. м.

Цікаво, що роком раніше в цьому ж будинку придбала квартиру мама соратника і друга глави “Радикальної партії” Андрія Лозового. Так, 6 червня 2016 року Оксана Лозова купила квартиру площею 106,6 кв. м у висотці на вул. Коновальця, 36е (раніше – вулиця Щорса).

Згідно із зазначеною на сайті забудовника “Житлобуд” інформацією, 16-поверховий будинок введено в експлуатацію у 2015 році. Тобто купівля була і в першому, і в другому випадку, коли у квартири вже можна було заселятися.

Судячи з метражу, матір Лозового купила трикімнатну квартиру, а мама Ляшка – однокімнатну. Нині квадратний метр коштує тут 33 160 гривень. Тобто, за актуальними цінами, Оксана Лозова заплатила десь 3 млн гривень, а Любов Ляшко – понад 1 млн гривень.

Нагадаємо, протягом останнього року нардеп і лідер РПЛ Олег Ляшко разом з дружиною придбав нерухомості на 20 мільйонів гривень.

У той же час Ляшко задекларував 15,91 млн грн доходу від продажу Олександру Риженкову квартири з гаражем в елітній столичній новобудові.