Народ дуже цікавить відповідь на питання, коли Порошенко покінчить з корупцією в Україні? Утворилися натовпи «борців», які на цьому роблять свій невеликий піар: Лещенко, Найєм, Гриценко, Соболєв, Тимошенко, Ляшко, Наливайченко – хто тільки не оголошує хрестовий похід проти корупції, не забуваючи клюнути «злочинну владу»: Петро Олексійович, коли ви поборете корупцію? Про це у своєму блозі пише Павло Правий.

Блогер пропонує звернути увагу на одного з видних політиків Олега Ляшка, який живе в будинку, площею 549.5 квадратних метрів в елітарної Конча-Заспі. «Товариш пустив пожити». За 5 тис грн на місяць, сума, якої не вистачить навіть на оплату електрики цього палацу. Незважаючи на це, знаходяться люди, які голосують за радикальну партії і особисто пана Ляшка. На думку Павла Правого, таким чином вони голосують і за корупцію.

Не меншої уваги заслуговує і Юлія Тимошенко. Вона живе в елітному містечку «Срібна затока». У палаці площею 450 квадратів, розташовується на земельній ділянці в цілий гектар. Згідно з податковою декларацією Юлія Тимошенко не має таких грошей на таку розкіш. Крім того, у Тимошенко ще є апартаменти в Лондоні, площею 277 метрів.

Недалеко пішов «великий борець» з корупцією Анатолій Гриценко, який, будучи на посаді міністра оборони України, тільки в Києві розпродав більше сотні гектарів землі, що належала Міністерству оборони. Він примудрився продати російському ВТБ навіть Дніпропетровський окружний військовий госпіталь. Але знаходяться люди, які бажають бачити його навіть президентом України, зазначає блогер.«Великий борець» з корупцією Давид Сакварелідзе офіційно отримував зарплату в 6 тис грн. Тепер він взагалі офіційно безробітний. «Що не завадило йому придбати Toyota Land Cruiser за 90 тис дол, орендувати елітне житло на Новопечерських Липках і відвідувати спортивний зал за річним абонементом вартістю 2 тис дол. Не кажучи вже про куртці за 180 000 гривень та брюках вартістю пенсії моєї мами за три роки . Де встиг наколядувати, якщо ще й виплачує іпотеку за житло в Тбілісі? Здогадуєтеся, що у нього буде написано в нинішньої податкової декларації? », – Пише Павло Правий.

Про квартиру Сергія Лещенка, на яку він «позичив» грошей не говорили тільки ледачі, а зараз спливло ще й житло Світлани Заліщук, придбане в 2014 році за 13 мільйонів гривень, що за тодішнім курсом набагато перевищувало мільйон доларів. Вона не крутий бізнесмен – вона журналістка і громадський діяч. Засновник громадського руху «Чесно».

«Ці всі персоналії, а також багато інших живуть-поживають і горя не знають. Бо ми своїми симпатіями даємо їм карт-бланш на дерибан нашого з вами спільного багатства. Чому в ЄС корупція на мінімальному рівні? Тому, що президент ФРН Вольф, звинувачений в корупції миттєво сам, не чекаючи результатів розслідування, подає у відставку. Щоб не завдавати шкоди своїй політичній силі. Політична сила чітко дала зрозуміти: не підеш сам – винесуть, і тоді все для тебе закінчиться набагато гірше », – зазначив Павло Правий.

В Україні ж інакше – «Лещенки-Тимошенко-Гриценко», спіймані за руку, верещать «це провокація злочинної влади» і купа громадян їх підтримує. І поки громадяни будуть продовжувати голосувати за партії, керівники яких подібні особи, до тих пір вони будуть підтримувати і захищати корупціонерів.

А поки в корупції винна, звичайно, «злочинна влада» і особисто – Петро Порошенко », – резюмував Павло Правий.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку