Адвокат винуватиці кривавого ДТП в Харкові Олени Зайцевої збирається застосувати нову тактику в суді. Коли почнеться слухання апеляції, поки не відомо.

 Адвокат рідних загиблих в страшному ДТП в Харкова Лариса Матвєєва сказала, що час буде призначено за станом завантаженості суду. Засідання може початися навіть через кілька місяців.

«Тепер все залежить від завантаженості суду. Засідання може початися і через кілька місяців. Але ми все-таки сподіваємося, що через резонанс справи нас поставлять на найближчий час », – розповіла вона.

Крім того, Матвєєва стверджує, що Зайцева досить тривалий час знайомилася з матеріалами справи. А тепер, як можна зрозуміти з дій адвоката Зайцевої, її захист обрав нову тактику, яка полягає у вимозі умовного терміну. Більш того, цивільні позови Зайцева відмовляється платити в призначеному судом розмірі і вимагає перегляду їх з Дроновим провини. 

«Позиція Зайцевої тепер кардинально відрізняється. Зараз вона вважає, що їй дали занадто суворий вирок, вона не вважає себе винною в такому обсязі. І навіть цивільні позови, які були задоволені судом першої інстанції (по 1 млн грн за кожного загиблого), повинні бути переглянуті. Якщо вони з Дроновим повинні виплачувати їх навпіл, то Зайцева тепер наполягає на тому, що вона платить 30%, а Дронов – 70%. Таким чином і ступінь провини визначити: 30% Зайцева і 70% Дронов », – каже Матвєєва.

Також, Зайцева вважає, що їй повинні винести вирок з мінімальним терміном за цією статтею – всього 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном.