У Харкові вийшов з колонії за амністією винуватець смертельного ДТП, який сів п'яним за кермо, незважаючи на судову заборону: Андрія Полтавця засудили до позбавлення волі на термін в 1 рік і дев'ять місяців, але за гратами він провів менше місяця, передає Корупція.Інфо

"Андрій Полтавець, який відбував покарання у Хролевському виправному центрі №140 з 10 травня 2018 року, був звільнений за амністією 8 червня 2018 року", – повідомив портал "Город Х" з посиланням на управління з питань виконання покарань Міністерства юстиції.

Варто нагадати, що в 2008 році джип Mitsubishi L-200 під керуванням п'яного Полтавця, вилетів на трамвайну зупинку на Полтавському Шляху і на смерть збив шістьох людей. Тоді суд призначив йому покарання – 10 років ув'язнення і заборонив йому сідати за кермо протягом трьох років.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Незважаючи на це, після свого дострокового звільнення у вересні 2015 року, Полтавець вже в 2017 році попався за кермом в нетверезому стані.

Після цього, за рішенням Червонозаводського районного суду, яке вступило в силу 16 жовтня, Полтавець був позбавлений права водіння на один рік і повинен виплатити 10 200 грн штрафу.