У жовтні минулого року в одному з населених пунктів Кобеляцького району 34-річний раніше судимий громадянин згвалтував 7-річну дитину. Поліція встановила, що збоченець задовольняв свої статеві потреби неприроднім способом з 7-річною донькою своєї співмешканки. Погрожуючи дівчинці фізичною розправою, коли мами не було вдома, педофіл вчинив статевий акт з 7-річною дитиною.

Коли дівчинка розповіла мамі про те, що трапилося, та звернулася в поліцію. Під час обшуку в оселі підозрюваного було знайдено наркотичну речовину – 77 грамів марихуани. Затриманий зізнався, що зберігав наркотик для власного вживання.

Кобеляцька місцева прокуратура довела причетність підозрюваного до скоєння злочинів, описаних в статтях 153 ч. 3 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним чином із застосуванням фізичного насильства з малолітнім дитям) і 309 (незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів).

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Обвинувачений був засуджений до 12 років позбавлення волі, проте прокуратуру Полтавської області таке рішення суду не задовольнило, тому зараз готується звернення до апеляційного суду, щоб збоченець отримав ще більш суворе покарання.