Вінницькому журналісту спалили автівку.

Поліція розслідує підпал

О третій годині ночі 21 квітня в Теплику спалахнув «ЗАЗ VIDА», який належить журналісту. Версія власника та що з цього приводу заявляють  в поліції, читайте далі, – Корупція Інфо

Популярне: Звідки в неї ця інформація??? Надія Савченко зробила гучну заяву, це ПОВИННІ знати всі українці

«Поліцією розслідується кримінальне провадження, відкрите 21 квітня цього року за фактом загорання автомобіля «ЗАЗ VID», який належить родичу журналіста одного з видань. Дана подія належним чином була задокументована  слідчо-оперативною групою поліції, експертами. В рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.194 КК України проводяться заходи по встановленню усіх обставин події. Призначено ряд експертиз, які визначать причини загорання автомобіля», – кажуть в пресс-службі вінницької обласної поліції.

Власник озвучив версію, що хтось підпалив автівку через його журналістську діяльність. Поліція перевіряє цю версію. «Поширена інформація щодо пошкодження вказаного автомобіля пострілами з травматичного пістолета на даному етапі розслідування не має об’єктивного підтвердження . Розслідування триває», – заявляють в поліції.