Президент України Володимир Зеленський засудив дії бойовиків, які обстріляли авто українських військових на Донбасі. Під час обстрілу загинув боєць ВСУ.

Президент уже доручив Генштабу ЗСУ посилити активність, щоб знешкодити диверсантів. Окупанти завдали смертельного обстріл під силу ООС на виїзді з села Гранітне в сторону КПВВ "Гнутове".

Зокрема, під обстріл потрапили два авто. В одному, за попередніми даними, їхав новопризначений глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, в іншому – бійці, які його супроводжували. Чиновник не постраждав, однак через обстріли загинув український боєць, ще один отримав поранення. Вони знаходилися в машині супроводу.

Цей зухвалий напад чітко показало, хто саме насправді не хоче миру на Донбасі. Обстріл автомобіля Збройних сил України в селі Гранітне – це спроба зірвати Мінський процес і поставити під загрозу відновлення переговорів в Нормандському форматі, – підкреслив Зеленський.

У той же час, за даними ОП, під обстріл потрапив саме автомобіль ВСУ. Інша авто, в якому знаходився Кириленко, стояло поруч і не постраждало.

Президент підкреслив, що плани бойовиків-провокаторів не спрацюють. Україна далі підкреслює вирішення конфлікту дипломатичними рішеннями, а не озброєними.

Зеленський вже доручив начальнику Генштабу, головнокомандувача ЗСУ Руслану Хомчаку максимально посилити активність підрозділів Збройних сил, щоб виявити і знешкодити диверсійні групи. Бійці ООС повинні миттєво і жорстко реагувати на будь-які інші спроби збройних провокацій з боку окупантів проти мирних українців і військових.

Президент висловив співчуття родині бійця, загиблого в автомобілі ВСУ. Глава держави також побажав якнайшвидшого одужання пораненому захиснику.