Секретар Ради національної безпеки і оборони України вирішив привітати українців з Днем Святої Трійці своєю проповіддю, передає Корупція.Інфо.

Про те, що Олександр Турчинов – член баптистської церкви "Слово життя" чиновник не приховував ніколи. Він здійснює дияконські служіння і часто жертвує гроші на будівництво нових храмів своєї громади. Про те, що і в цьому році Турчинов не став порушувати традиції і прийшов на проповідь до церкви, розповів на своїй сторінці в Фесбук Віктор Уколов.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

Святкували Трійцю – Зішестя Духа Святого на апостолів. Приємно, що в церкві зібралося близько 200 християн.
Олександр Турчинов сказав, як завжди цікаву і змістовну проповідь. Згадав знаменитий вислів, що зло – це всього лише дефіцит любові, темрява – відсутність світла, а холод – відсутність тепла, – написав член громади.Крім молитви, секретар РНБО записав і офіційне звернення до українців, в якій не тільки привітав жителів нашої країни, а й заявив, що в це свято багатьом варто згадати біблію і дечому навчитися. У приклад Турчинов навів рядки, які розповідають про те, як апостоли були нагороджені "Даром Божим" і отримали знання мов та різні здібності.

"Учні Христа не почали розважати натовп вдалими передбаченнями, заробляючи політичні дивіденди, не відкрили приватні лікарні або бюро перекладу, щоб" трішечки заробити "… Жоден з цих дарів вони не використовували для себе, а тільки щоб проповідувати Євангеліє – по всьому світу нести слово правди і порятунку, змінюючи своїм безпрецедентним служінням людей і навколишній світ ".